Profesyonel yardımla

Yasal haklarınızı öğrenin

Phone

05053291011

avukat Kenan Uysal

İstanbul Barosu’na kayıtlı olan Av. Kenan Uysal Hukuk Ofisi 25 yılı aşkın süredir hukukun her alanında binlerce davada müvekkillerine avukatlık hizmeti ve hukuki danışmanlık sağlamaktadır.

Büromuz ; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli hukuki tavsiyeler ile müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlenmesine yardımcı olmaktadır.

Vekillerimiz; avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güven ilkeleriyle hareket ederek, müvekkillerimize ait her türlü bilgi ve belge gizlilik yükümlülüğüne uygun olarak saklanmaktadır.

Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta; her adımda müvekkillerimizin onayı alınmaktadır. Ofisimizde uyap avukat portal kullanılmakta olup müvekkillerimizin dava dosyaları uyap avukat portal üzerinden açılmakta ve dava dosyaları günlük takip edilmekte gelişmeler anında müvekkillerimize rapor edilmektedir.

1991 yılından beri hizmet veren Av. Kenan Uysal Hukuk Ofisi ticaret hukuku, aile hukuku, miras hukuku, idare hukuku , vergi davaları, idarenin eylemlerine karşı davalar, iflas , konkordato ve marka hakkına tecavüz, markanın hükümsüzlüğü, telif hakları ile ilgili davalar, ceza hukukuna ilişkin sanık vekilliği, müşteki vekilliği hizmeti vermektedir