Profesyonel yardımla

Yasal haklarınızı öğrenin

Phone

05053291011

BASINDA BİZ

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2014/01/08/anayasayi-da-cigniyorlar
”Avukat Kenan Uysal: El koyma kararının, şüpheli olaydan elde edilen gelirlerin dışına taşması görevi kötüye kullanmaya girer. Bu durum hem Anayasa’nın 38, hem de CMK’nın 128’inci maddesine aykırı. 17 Aralık operasyonunda hukuka aykırılıklar var. Aynı aykırılık Ergenekon davasında da görülüyor. Bunun nedeni ise özel yetkili mahkemeler. Bunlar kaldırılmadığı müddetçe bu tür sıkıntılar devam eder. ”
http://yenisafak.com.tr/Ekonomi/?i=328150
AÇSALAR BİLE KAZANAMAZLAR
Av. Kenan Uysal ise, “Ortada doğrudan hisselerle oynama, düşürme, çıkarma yani borsada kullanılan şekliyle ifade edersek “keriz silkme” gibi bir suç olmadığından dolayı dava açamazlar. Açsalar da kazanamazlar. Çünkü bu çok zorlama bir yorum oluyor. Şike başka bir suç kapsamına giriyor. Aziz Yıldırım ve bazı yöneticiler şike iddiasıyla gözaltına alınmış, dolayısıyla da borsada Fenerbahçe hisselerinde bir düşüş yaşanmıştır” diye konuştu.

http://www.aktifhaber.com/hissedarlar-aziz-yildirima-dava-acabilir-464553h.htm
Fener hisselerindeki değer kaybı devam ederken, hukukçular, hisse sahiplerinin Aziz Yıldırım aleyhine dava açabileceğini belirtti. Fatih Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Av. Dr. Ahmet Keşli, Fenerbahçe hissedarlarının zararlarını borçlar kanunundaki “haksız fiil” kapsamından dolayı şirket yöneticilerinden tanzim edebileceklerini ifade ederek, “Olayda bir şirketin başındaki isim hissedarları zarara uğratan bir eylem gerçekleştirir ise bu “haksız fiil”e girer. Dolayısıyla da zarara uğrayan hissedarlar, Aziz Yıldırım suçlu bulunur ise aleyhine dava açabilirler” dedi.

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/2000/02/01/177169.asp
Antalyalı Makro Marketçilik bir avukata başvurmaya karar verdi ve kendilerini temsil etmek üzere yine Antalyalı olan Avukat Kenan Uysal’a başvurdular

TELEVİZYON PROĞRAM GÖRÜNTÜLERİ
TURKMAX

1- https://www.youtube.com/watch?v=Q8Uwx6Kx4as

2- https://www.youtube.com/watch?v=KWHo_ndXDJo

3- https://www.youtube.com/watch?v=9kf96PeNkw8

4- https://www.youtube.com/watch?v=L085HfjK2Vw